HERB
KADRAROZGRYWKI

SENIORZYKLUBSTADION
DLA KIBICA


GALERIA
INNE


LINKISHOUTBOX


POCZTA


KSIEGA GOSCI

REKLAMASTATYSTYKINOWSZE INFORMACJEZAPOWIEDZ VI KOLEJKI SENIORÓW ORAZ V JUNIORÓW

W szóstej kolejce CZARNI zagrają z Głuchowianką Głuchów. Zespół z Głuchowa w poprzedniej kolejce uległ na swoim stadionie drużynie HALO Hyżne 0:1. CZARNI natomiast również u siebie przegrali 1:3 z Markovią i spadli na 7 pozycję w tabeli. Obie drużyny będa chciały więc tym razem zgarnąć komplet punktów. Kto okaże się lepszy ? Zapraszamy w niedziele na 14:00 do Głuchowa. 

Juniorzy natomiast zmierzą się z Markovią Markowa w wyjazdowym pojedynku. Po dwóch z rzedu porażkach 3:4 drużyna ma nadzieje na zdobycie punktów w Markowej. Zapraszamy na to spotkanie w sobotę o 11:00 do Markowej. 

Dodano:21.09.2017r.PRZEGRANA JUNIORÓW Z ASTRA MEDYNIA

Juniorzy ulegli dziś drużynie Astra Medynia Głogowska 3:4. Wielka szkoda gdyż nasza drużyna z wyniku 0:2, podniosła się na 3:2 lecz w drugiej części gry zespół gości przechylił szale zwycięstwa na swoja korzyść. Dwie bramki dla CZARNYCH zdobył Bartek Kościółek, a jedno trafienie dolozyl Mateusz Wawro.

 CZARNI KRACZKOWA 3:4 (1:2) ASTRA MEDYNIA GŁOGOWSKA
bramki: B.Kościółek
22'(1:2) 45'(3:2) M.Wawro 42'(2:2)

Sędziował: Grzegorz Pytko oraz   Maciej Śliwa i Kamil Krupski

SKŁAD: P.Kawaliło - M.Wawro, B.Kościółek, P.Kochman, M.Kot - G.Kot, P.Kucaba (42' S.Szpytma), M.Kucaba, M.Murjas, S.Nowak (K), K.Szmuc

Dodano:20.09.2017r.Podsumowanie kolejki

Z opóźnieniem prezentujemy podsumowanie piątej serii spotkań. Tylko jedna kolejkę na pozycji lidera utrzymał się Rzemieślnik Strażów, który uległ Orłowi Harta 1:3. Nowym liderem Jawor Krzemienica, który jako jedyna drużyna w lidze jeszcze nie przegrał, po raz kolejny wygrał 1:0, tym razem z Pogórzem Husów i z 13 punktami przewodzi tabeli. Na przeciwległym biegunie Polonia Hyżne, która jest jedyna drużyną bez zwycięstwa, tym razem przegrała z Tarnawką 1:3. Pierwsze 3 punkty dopisały drużyny HALO Hyżne i Orzeł Wysoka, dla pierwszych było to zarazem premierowe zwycięstwo w lidze, w wyjazdowym spotkaniu HALO wygrało w Głuchowie 0:1. Orzeł natomiast pokonał Wole Rafałowską na swoim boisku 3:2, zdobywając zwycięską bramkę w końcówce spotkania. Pierwsze wyjazdowe punkty dopisała Markowa, która ograła CZARNYCH w Kraczkowej 1:3. 

Dodano:20.09.2017r.ZNÓW PRZEGRANA W KRACZKOWEJ

Markovia wygrywa w Kraczkowej po 3 rzutach z autu. Honorowe trafienie dla CZARNYCH zaliczył Bartek Gargała trafiając w okienko. Niestety to trzecie spotkanie z rzędu w Kraczkowej w którym nie potrafimy wygrać.


Szczególnie szkoda sytuacji z drugiej połowy gdyż należał się naszej drużynie rzut karny, kiedy przy stanie 1:2 obrońca Markovii przewrócił się w polu karnym i przytrzymał piłkę obiema rękami. Za tydzień w niedzielę gramy o zwycięstwo. Zapraszamy już dziś na spotkanie do Głuchowa. Wielkie brawa dla kibiców za frekwencje dziś. Oby tak dalej!

CZARNI KRACZKOWA 1:3 (1:2) MARKOVIA MARKOWA
bramki:
B.Gargała 20' (1:1) 

Sędziował: Dawid Kaczmarek oraz Bartosz Cieszyński i Ryszard Wielgosz

SKŁAD: P.Różański - K.Ziaja ( 68' K.Grad), K.Bartkiewicz,
J.Koszela
 R.Dudzik - D.Kielar, B.Gargała  ( 82' S.Różański), Ł.Gaweł, B.Wiech, K.Kielar (K)( 86' K.Różański) - D.Bartkiewicz

Dodano:15.08.2017r.ZAPOWIEDZ V KOLEJKI SENIORÓW ORAZ IV JUNIORÓW

Piąta kolejka rozegrana zostanie w Kraczkowej już w piątek. Zespół CZARNYCH na swoim boisku podejmie Markovie Markowa. Podbudowani zwycięstwem na boisku lidera Kraczkowianie będa chcieli zgarnąć kolejne 3 punkty i wreszcie wygrać na swoim boisku. Drużyna z Markowej nie wygrała jeszcze na wyjeździe i mamy nadzieje iż tak pozostanie po tej kolejce. Zapraszamy w piątek 15 września o 16:30.

Juniorzy natomiast zagrają tradycyjnie w sobotę o 11. Na stadionie w Kraczkowej podejmą drużynę Astry Medynii Głogowskiej. Zespół gości dotychczas zgromadził na swoim koncie trzy oczka. Identyczną ilość punktów jak nasz zespół, który jednak miał szanse na więcej w poprzedniej kolejce w Hyżnem lecz wystąpil w 10 osobowym składzie. Liczymy iż ty razem drużyna się zmobilizuje i wystąpi w najmocniejszym składzie.

Dodano:13.09.2017r.STRZELCY BRAMEK B KLASY III ŁANCUT PO 4 KOLEJKACH

Prezentujemy strzelców bramek po 4 kolejkach. Na czele z 6 trafieniami napastnik CZARNYCH Dominik Bartkiewicz.  Za jego plecami 4 zawodników z 5 trafieniami. W zestawieniu ujęliśmy zawodników którzy zdobyli co najmniej 2 bramki. W poniższym zestawieniu w  którym sklasyfikowano 25 zawodników, najwięcej po 4 reprezentantów mają drużyny Rzemieślnika Strażów i Arki Albigowa. Orzeł Wysoka jest jedynym klubem, którego żaden z zawodników nie zdobył przynajmniej 2 bramek.


Dodano:12.09.2017r.SKRÓT MECZU V KOLEJKI SZIK WOLA - CZARNI

Na koniec dnia mamy nowość, nagranie z spotkania z Szik Wola Rafałowska. Dziękujemy za wykonanie i montaż Szatrykowi 😁💪. To pierwsze takie nagranie i mamy nadzieję że nie ostatnie, zapraszamy do oglądania.

Dodano:11.09.2017r.NOWINY O CZARNYCH

Wracamy jeszcze do wczorajszego meczu. Krótką relację i fotografie z spotkania można obejrzeć na Portal informacyjny nowiny24.pl. Screeny poniżej, cały artykuł natomiast można przeczytać klikając tutaj

Dodano:11.09.2017r.Podsumowanie kolejki

W czwartej serii spotkań zmienił się lider rozgrywek, po 3 zwycięstwach gorycz porażki spadła na zespół Woli Rafałowskiej, który przegrał zdecydowanie z naszą drużyną 1:4. Na czele tabeli Rzemieślnik Strażów, który wygrał wszystkie spotkania, tym razem wysoko pokonał na swoim boisku Orła z Wysokiej 4:1. Dla drużyny z Wysokiej to 3 kolejna porażka. Bez wygranej obok Orła Wysoka pozostają drużyny z Hyżnego. HALO przegrało w tej kolejce z Arką Albigowa 2:6, natomiast Polonia jeden punkcik straciła w ostatnich minutach meczu z Jaworem, ostatecznie przegrywając 2:1. Kolejne zwycięstwo dopisała drużyna z Tarnawki, która na swoim boisku wygrała z Orłem Harta 2:0. Inna drużyna z gminy Markowa - Markovia także wygrała, pokonując u siebie 3:0 Głuchowiankę Głuchów, która po wygranej w pierwszej kolejce odnotowała 3 porażkę z rzędu.

Dodano:10.09.2017r.WYGRANA W HANDZLÓWCE

CZARNI ograli dziś na wyjeździe Szik Wole Rafałowską 1:4. Hattricka zdobył Dominik Bartkiewicz. Debiutancką bramkę natomiast w ostatnich minutach w nowych barwach zdobył Mateusz TrojnarSZIK WOLA RAFAŁOWSKA 1:4 (0:1) CZARNI KRACZKOWA
bramki:
D.Bartkiewicz 34' (0:1) 70' (0:2 karny) 76' (0:3), M.Trojnar 90'+3 (1:4)

Sędziował: Jan Pytel oraz Kazimierz Tołpa i Jakub Larwa

SKŁAD: P.Różański - K.Różański ( 66' K.Ziaja), K.Bartkiewicz,
J.Koszela
( 90'+3 S.Plęs),  R.Dudzik - D.Kielar ( 80' K.Grad), B.Gargała  ( 78' S.Różański), Ł.Gaweł, B.Wiech,
K.Kielar
(K)( 84' M.Trojnar) - D.Bartkiewicz

Dodano:10.08.2017r.PRZEGRANA JUNIORÓW W HYZNEM

Drużyna juniorów w dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu uległa nieznacznie zespołowi Poloni Hyżne 4:3. To drugie wyjazdowe spotkanie w tej rundzie w którym przegrywamy jedną bramką. Dwie bramki zdobył Paweł Kawaliło. Przez całe spotkanie nasza drużyna grała w 10 osobowym składzie.

POLONIA HYŻNE 4:3 (2:1) CZARNI KRACZKOWA
bramki: B.Kościółek
20'(1:1), P.Kawaliło 46'(2:2) 78'(3:4)

Sędziował: Andrzej Majder oraz   Daniel Kowal i Antoni Kowal

SKŁAD: K.Ziemba - M.Murjas, P.Kucaba, K.Pantoł, B.Kościółek - M.Kot 32', G.Kot, P.Kawaliło, S,Nowak (K), M.Wawro

Dodano:10.09.2017r.ZAPOWIEDZ IV KOLEJKI SENIORÓW ORAZ III JUNIORÓW

W czwartej kolejce spotkań CZARNI zagrają na wyjeździe w Handzlówce z liderem - Szik Wola Rafałowska. Spotkanie to rozpocznie się niedzielę o 11:00.


Juniorzy natomiast w trzeciej serii gier, udadzą się do Hyżnego, gdzie zmierzą się z miejscową Polonią. Drużyna najbliższego rywala zgromadziła do tej pory na swoim koncie 3 punkty. W pierwszej kolejce Hyżne wysoko uległo Stobiernej zaś w drugiej serii gier pokonało na wyjeździe Głuchowiankę 0:3. Na to spotkanie zapraszamy w sobotę o godzinie 12:00 do Hyżnego.

Dodano:08.09.2017r.TRENINGI MALUCHÓW PO PRZERWIE WAKACYJNEJ

Treningi najmłodszych naszych zawodników będą odbywać się według poniższego planu.

GRUPA 2005-2006
📆 PIĄTKI 17:00

GRUPA 2007 i młodsi
📆 PIĄTKI 16:00

Dodano:06.09.2017r.Podsumowanie kolejki

W trzeciej kolejce spotkań swoje pierwsze spotkania wygrały drużyny z Tarnawki i Markowej. Pierwsi wysoko pokonali Orła Wysoka na ich terenie 1:4, zdobywając wszystkie 5 bramek pierwsza pakując do własnej siatki. Natomiast Markovia w końcowych 4 minutach zdobyła dwie bramki które dały zwycięstwo 3:1 z HALO Hyżne, które zdobyło pierwszą bramkę w rozgrywkach. Nie zmienił się lider oraz vice-lider rozgrywek, Wola ograła na wyjeździe Głuchowiankę 0:2, natomiast Strażów pokonał naszą drużynę 1:3. Najwyższą wygraną zanotował Jawor Krzemienica, który w Harcie ograł miejscowego Orła 1:5. Aż 7 bramek padło natomiast w Husowie, gdzie Arka Albigowa wygrała z Pogórzem 2:5. W tej kolejce padło 28 bramek, dokładnie tyle samo co w pierwszej kolejce. Poniżej tabela oraz wyniki po 3 kolejce. 

Dodano:27.08.2017r.PRZEGRANA

CZARNI przegrali dziś na własnym boisku z Rzemieślnikiem Strażów 1:3.
CZARNI KRACZKOWA  1:3 (1:3) RZEMIEŚLNIK STRAŻÓW
bramki: S.Różański
36' (1:3)

Sędziował: Tomasz Kisielewicz oraz Konrad Łach i Grzegorz Pyż 

SKŁAD: P.Różański - P.Techman ( 70' D.Paluszk), K.Bartkiewicz 22', J.Koszela 90'+3, R.Dudzik (K) - B.Gargała ( 80' K.Grad), Ł.Gaweł, R.Szczepański, S.Różański, D.Kielar - D.Bartkiewicz

Za tydzień zapraszamy na spotkanie z Szik Wola Rafałowska, odbędzie się ono w Handzlówce o godzinie 11:00.

Dodano:03.08.2017r.UWAGA ! NIESTETY FESTYN ZOSTAŁ ODWOŁANY :(


Dodano:02.09.2017r.WYGRANA JUNIORÓW Z HUSOWEM

Drużyna juniorów w dzisiejszym spotkaniu w Kraczkowej pokonała zespół Pogórza Husów 1:0. W debiucie w naszej drużynie zwycięską bramkę zdobył Mateusz Wawro. Gratulujemy juniorom zwycięstwa i zapraszamy na ich kolejny pojedynek za tydzień w Hyżnem o 12:00.

CZARNI KRACZKOWA 1:0 (0:0) POGÓRZE HUSÓW
bramki: M.Wawro 48'

Sędziował: Jakub Jagiełło oraz Szymon Wośko i Oskar Bąk 

SKŁAD: K.Ziemba - P.Kawaliło, P.Kucaba, S.Nowak (K), M.Wawro - K.Pantoł, K.Szmuc, M.Kot, M.Kucaba, P.Kochman - M.Rząsa

Dodano:02.09.2017r.ZAPOWIEDZ III KOLEJKI SENIORÓW ORAZ II JUNIORÓW

W niedzielę 3 września o 11:00 CZARNI zmierzą się na swoim stadionie z innym spadkowiczem z A klasy - Rzemieślnikiem Strażów. Zapraszamy

Pierwszy domowy mecz czeka drużynę juniorów, którzy w drugiej kolejce zmierzą się z Pogórzem Husów. Do drużyny przed tą kolejką dołączył jeszcze Kamil Kochman (rocznik 2005) oraz z rozwiązanej drużyny juniorów Gromu Handzlówka - Mateusz Wawro (rocznik 2001). Na to spotkanie zapraszamy w sobotę 2 września o 11:00. 

Dodano:01.09.2017r.78 rocznica napasci Niemiec na Polske


Dodano:01.09.2017r.Podsumowanie kolejki

Zakończyła się druga kolejka w naszej grupie. W Hyżnem w pierwszym domowym spotkaniu HALO przegrało 0:1 z Pogórzem Husów. W najciekawszym spotkaniu kolejki Rzemieślnik Strażów na swoimi boisku pewnie ograł Głuchowiankę Głuchów 4:1. W Krzemieniec padła tylko jedna bramka, dała ona zwycięstwo Jaworowi w starciu z Orłem Wysoka. Najwięcej bramek padło w Tarnawce gdzie nasi wygrali 3:5, wysoko wygrała także Arka, która w Albigowej pokonała 5:2 Polonię Hyżne. Zaskakująco zakończyło się spotkanie w Handzlówce, w którym Szik Wola Rafałowska mimo iż przegrywał do przerwy 0;1, pokonał gości z Markowej 3:1 i umocnił się na prowadzeniu w tabeli. W drugiej kolejce na boiskach naszej grupy padło 26 bramek, dla porównania w inauguracyjnej kolejce strzelonych bramek było 28. Poniżej tabela i komplet wyników po drugiej kolejce. 

Dodano:27.08.2017r.WYGRANA W TARNAWCE

Piąte spotkanie z drużyną z Tarnawki i piąte zwycięstwo Kraczkowian. Kibice w Tarnawce obejrzeli w 8 bramek, z czego 6 padło w pierwszej cześci gry. Po dwie bramki dla CZARNYCH zdobyli trener Łukasz Gaweł i Dominik Bartkiewicz. 
W Tarnawce od początku goście narzucili swój styl gry i już w 10 minucie trener Łukasz Gaweł zdobył premierową bramkę w naszej drużynie, otwierając wynik spotkania. CZARNI powinni wyjść na dwubramkowe prowadzenie ale pilka po strzale Dominika Bartkiewicza zatrzymała się na poprzeczce, dobijać próbował jeszcze Dawid Kielar ale on również trafił w poprzeczkę. W 19 minucie indywidualną akcję przeprowadził napastnik gospodarzy, nie dał się dogonić Robertowi Dudzikowi i umieścił piłkę w bramce. W 23 minucie świetną okazję miał grający trener Kraczkowian ale jego strzał obronił bramkarz z Tarnawki. W 28 minucie było 1:2, kiedy to pewnie rzut karny na bramkę zamienił Dominik Bartkiewicz, rzut karny wywalczył Bartek Gargała, który świetnie nawinął w polu karnym obrońcę gospodarzy i został sfaulowany. Gospodarze jednak przeprowadzili błyskawiczną akcje i znów doprowadzili do wyrównania. W 35 minucie na prowadzenie CZARNYCH po raz 3 w tym spotkaniu wyprowadził Gaweł, który zdobył drugą bramkę w tym spotkaniu. Jeszcze przed przerwą wynik ustalił Dominik Bartkiewicz. Po przerwie gra naszej drużyny była już słabsza i nie oglądaliśmy już tyle bramek. Trener wprowadzał na boisko zawodników rezerwowych, najpierw w 60 minucie za Karola Różańskiego na boisku zameldował się debiutujący w naszej drużynie Daniel Paluszak, a w 68 minucie na boisko pojawił się kolejny debiutant Mateusz Trojnar. Następnie w 70 minucie za Rafała Szczepańskiego wszedł Radosław Różański. W 73 minucie CZARNI zdobyli 5 bramkę, po uderzeniu z rzutu wolnego piłka odbiła się od muru, dopadł do niej Robert Dudzik i umieścił ją w siatce, chwilę później na boisku pojawił się Szymon Plęs i Konrad Ziaja, zastąpili oni odpowiednio Jacka Koszele i Dawida Kielara. W końcówce spotkania karygodne podanie Radka Różańskiego przejął pomocnik gospodarzy i strzałem z daleka wrzucił piłkę za kołnierz naszemu bramkarzowi. Po zakończeniu gry gospodarze w akcie desperacji zdecydowali się na sprawdzenie tożsamości naszych zawodników, wszystko oczywiście było w porządku i nawet przy stoliku nie udało im się nic wskórać. Mimo dość przeciętnej gry naszej drużyny sięgamy po zwycięstwo. Na grę na pewno miał wpływ nieobecność naszego kapitana pauzującego za kartki oraz filara obrony Krzysztofa Bartkiewicza. Z opaską kapitańska wystąpił dziś Robert Dudzik, który z obecnej kadry rozegrał najwięcej spotkań w czarno-białych barwach. Cieszy, że tym razem zagraliśmy bardzo czysto, i żaden zawodnik naszej drużyny nie obejrzał kartki. Również sędziowanie w tym meczu było na dobrym wysokim poziomie, za co brawa należą się dzisiejszej trójce sędziowskiej.

LKS TARNAWKA 3:5 (2:4) CZARNI KRACZKOWA
bramki: Ł.Gaweł
10' (0:1) 35' (2:3), D.Bartkiewicz  28' (0:2 karny)  45' (2:4) , R.Dudzik  74' (2:5)

Sędziował: Bartosz Barć oraz Mateusz Warzocha i Krzysztof Kawa

SKŁAD: P.Różański - K.Różański ( 60' D.Paluszk), R.Dudzik (K), J.Koszela( 75' S.Plęs), P.Techman ( 68' M.Trojnar) - B.Gargała, Ł.Gaweł, R.Szczepański ( 70' R.Różański), S.Różański, D.Kielar ( 75' K.Ziaja) - D.Bartkiewicz

Galeria zdjęć

Za tydzień zapraszamy o 11 na spotkanie z Rzemieślnikiem Strażów do Kraczkowej.

Dodano:27.08.2017r.PORAZKA JUNIORÓW NA START ROZGRYWEK

Pierwsze spotkanie tego sezonu juniorów młodszych naszego klubu zakończyło się wynikiem 3:2. Niewiele zabrakło naszej drużynie do sięgnięcia po choćby remis. Goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie za sprawą Mateusza Rząsy. Na 2:2 bramkę                                     zdobył Kacper Szmuc, ale w same końcówce
                            gospodarze zdobyli zwycięską bramkę. 

START BOREK STARY 3:2 (1:1)  CZARNI KRACZKOWA
bramki: M.Rząsa 11' (0:1),
K.Szmuc 21'(2:2)

Sędziował: Sławomir Pasek oraz Edward Kuta i Rafał Kępa

SKŁAD: P.Kawaliło - P.Kochman, M.Kot 45', P.Kucaba, M.Kucaba 
(
67' G. Kot), J.Kunysz, M.Murjas, S.Nowak (K), K.Pantoł, M.Rząsa, K.Szmuc

Dodano:27.08.2017r.ZAPOWIEDZ II KOLEJKI SENIORÓW ORAZ I JUNIORÓW

Już w niedzielę kolejne spotkanie nowego sezonu. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Łukasza Gawła będzie zespół LKS Tarnawka. Historia pojedynków z tą drużyną jest dość jednostronna. Na cztery rozegrane spotkania CZARNI zwyciężyli czterokrotnie, zdobywając w tych spotkaniach 38 bramek, tracąc zaledwie 3. Zostały one rozegrane w sezonie 2008/2009 i 2009/2010 wyniki tych spotkań to odpowiednio 9:1, 6:2, 14:0, 9:0. Niemniej jednak nie ma się co sugerować historią gdyż od czasu reaktywacji drużyny piłkarskiej z Tarnawki a więc od roku 2016 zespół ten nie jest już "chłopcem do bicia". Drużyna ta w poprzednim sezonie zajęła solidną 8 pozycję z zaledwie 6 punktami straty do 3 miejsca. Dodatkową trudnością dla naszej drużyny jest fakt iż bardzo ciężko jest wygrać w Tarnawce, w poprzednich rozgrywkach zaledwie 3 drużyny wywiozły z tego terenu pełną zdobycz punktową. Wygrał tam jedynie mistrz i vice mistrz ubiegłorocznych rozgrywek oraz po zaciętych derbach Gminy Markowa - Pogórze Husów. Drużyna CZARNYCH pojedzie na to spotkanie w pełni zmobilizowana, po spotkaniu z Jaworem, które nie ułożyło się po myśli naszej drużyny, w Tarnawce będzie możliwość rekompensaty i sięgnięcia po pierwsze w tej rundzie zwycięstwo. Również drużyna gospodarzy niedzielnego pojedynku wyjdzie na spotkanie zmobilizowana po przegranej 3:1 w Głuchowie po bardzo słabej grze. Jak zakończy się to spotkanie? My liczymy na zwycięstwo Kraczkowian, zapraszamy kibiców do Tarnawki na godzinę 14:00 

W nadchodzący weekend do gry powrócą także juniorzy młodsi. Ich również czeka wyjazdowy pojedynek. Na początku rozgrywek zmierzą się z Startem Borek Stary. Spotkanie rozegrane zostanie w Nowym Borku, gdzie w tym sezonie swoje mecze rozgrywa drużyna Startu w najbliższą sobotę o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy kibiców na pierwsze spotkanie naszych juniorów.

Dodano:24.08.2017r.KADRA JUNIORÓW CZARNYCH NA SEZON 2017/2018

Trener Łukasz Gaweł ma do dyspozycji 17 zawodników. W tym sezonie najstarszym rocznikiem mogącym występować w zespole juniorów młodszych jest rocznik 2001. W naszej drużynie w nadchodzących rozgrywkach będzie rywalizować 7 chłopców urodzonych właśnie w roku 2001, 4 zawodników urodziło się w roku 2002 oraz 2003. Najmłodszych zaś zawodników rywalizujących w tej grupie jest 2, przyszli oni na świat w 2004 roku. Życzymy powodzenia juniorom oraz jak najwięcej zwyciestw i dobrej postawy na boisku, która może przynieść awans do zespołu seniorów.

Kawaliło Paweł
Kochman Patryk
Kościółek Bartłomiej
Kot Grzegorz
Kot Mateusz
Kucaba Maciej
Kucaba Piotr
Kunysz Jakub
Murjas Miłosz
Nowak Szymon
Pantoł Kacper
Rząsa Mateusz
Skomra Michał
Szmuc Kacper
Szpytma Szymon
Szydełko Jakub
Ziemba Kamil

Dodano:23.08.2017r.Podsumowanie kolejki

Zakończyło się ostatnie spotkanie kolejki w naszej grupie. Głuchowianka na swoim boisku ograła LKS Tarnawka 3:1. W innych spotkaniach kolejki Szik Wola Rafałowska niespodziewanie wysoko pokonał nową drużynę HALO Hyżne 7:0. Wysoko wygrał także Rzemieślnik Strażów, który w Markowej pokonał Markovie 1:5. W Harcie 2:0 przegrała Arka Albigowa, natomiast Polonia Hyżne uległa na swoim stadionie Pogórzu Husów 2:3. Poniżej prezentujemy tabele po pierwszej kolejce oraz komplet wyników.

W tym sezonie po każdej kolejce będziemy się starać umieszczać takie krótkie opisy wyników w naszej grupie.

Dodano:20.08.2017r.TYLKO REMIS

Pierwsze spotkanie tego sezonu zakończyło się wynikiem 2:2. Cieszy że do dyspozycji trenera było 20 zawodników, jedynie pauzujący za kartki z poprzedniej rundy Bogdan Wiech nie mógł dziś wystąpić.
Od początku spotkania CZARNI nadawali ton i już w 8 minucie w doskonałej sytuacji sfaulowany w polu karnym został kapitan Kamil Kielar. Z 11 metrów pewny strzał otwierający wynik meczu oddał Dominik Bartkiewicz. Chwilę później piłkę po błędzie obrońcy Jaworu przejął Dominik Bartkiewicz lecz jego strzał obronił bramkarz gości. Drużyna gości odpowiadała dalekimi wrzutami za naszą linię obrony. Po jednej z takich wrzutek napastnika Jaworu starał się w polu karnym i sędzia odgwizdał jedenastkę dla gości. Po wyrównaniu obraz gry nie zmienił się Kraczkowianie ciągle dyktowali warunki i stwarzali dobre sytuacje. W 20 minucie obrońca Jaworu obejrzał żółty kartonik za dyskusje z arbitrem, ten przerwał grę i podyktował rzut wolny dla gospodarzy. Do piłkę podszedł Łukasz Gaweł i dorzucił piłkę w pole karne idealnie na głowę Jacka Koszeli, który umieścił piłkę w bramce. Niespełna 5 minut później goście mieli idealną okazję by odpowiedzieć napastnik Jaworu od połowy boiska był sam z bramkarzem ale uderzył fatalnie daleko od bramki. W następnej sytuacji po wrzutce piłkę w siatce uumieścił napastnik Jaworu ale sędzia odgwizdał spalonego. Następnie znów CZARNI stworzyli dobra sytuację ale nie udało się umieścić piłki w siatce. W 40 minucie za niesportowe zachowanie czerwoną kartkę obejrzał Kamil Kielar i od tego momentu graliśmy w 10 co sprawiło że gra się wyrównała. W końcówce pierwszej części rzut wolny blisko pola karnego mieli goście ale strzał był wysoko na bramka. Druga część gry lepiej zaczęła się dla gości z po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłek główkował jeden z zawodników Jaworu, jego strzał został zablokowany, lecz dobitka wpadła już do bramki CZARNYCH. Wątpliwości w tej sytuacji budzi fakt iż dobijający zawodnik przyjął piłkę ręką. W 55 minucie dobra sytuację miał Bartka Gargała, będąc sam na sam z bramkarzem uderzył po długim roku lecz bramkarz popisał się refleksem i obronił to uderzenie. Ponownie osiągnęliśmy przewagę mimo iż graliśmy w 10 stwarzaliśmy groźniejsze sytuację. Na 15 minut przed końcem przyszły kolejne kłopoty. Drugi żółty kartoniku obejrzał Krzysztof Bartkiewicz i grę musieliśmy kończyć w 9. Nie zmieniło to zbytnio obrazu gry Jawor ciągle grał długie piłki za linie obrony, gospodarze jednak dobrze się ustawiali i groźnie kontrowali. W ostatnich minutach uderzał jeszcze Rafał Szczepański ale obok bramki. Wielka szkoda bo zasłużyliśmy dziś na 3 punkty, które były na wyciągnięcie ręki. Mimo gry od 40 minuty w 10 a od 75 minuty w 9 byliśmy dziś lepszym zespołem. Takich jednak jest futbol. Nie pozostaje nami nic innego jak wziąść się w garść i w kolejnych spotkaniach walczyć o zwycięstwo.

CZARNI KRACZKOWA 2:2 (2:1) JAWOR KRZEMIENICA
bramki: D.Bartkiewicz  8' (1:0 karny),
J.Koszela  21'(2:1)

Sędziował: Jakub Jagiełło oraz Grzegorz Pyż i Patryk Czapla

SKŁAD: P.Różański - R.Dudzik, J.Koszela, K.Bartkiewicz74'(64'74'), P.Techman - K.Kielar (K)', Ł.Gaweł, B.Gargała 30' (70' K.Grad), R.Szczepański, S.Różański ( 70' D.Kielar)-  D.Bartkiewicz 74'

Galeria zdjęć

Zapraszamy w przeszłą niedzielę do Tarnawki na godzinę 14:00.

Dodano:20.08.2017r.BUDYNEK KLUBOWY PO ZAKONCZONYM REMONCIE

Zakończył się remont elewacji budynku klubowego.
Było to możliwe dzięki programowi termomodernizacji budynków użyteczności publicznej Gminy Łańcut.

Dodano:20.08.2017r.KADRA CZARNI KRACZKOWA NA SEZON 2017/2018

W pełni skompletowana jest kadra naszego zespołu na będące już o krok rozgrywki sezonu 2017/2018. Trener Łukasz Gaweł ma do dyspozycji 21 zawodników. W końcowym okresie przygotowań do drużyny dołączyło jeszcze dwóch zawodników Daniel Paluszak i Mateusz Trojnar na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Gromu Handzlówka. Obaj zaliczyli już pierwszy występ w naszej drużynie w spotkaniu sparingowym z klubem z którego do nas przychodzą. Ponadto jeśli chodzi o transfery do klubu to definitywnie zawodnikiem naszej drużyny został Bogdan Wiech, który cały poprzedni sezon był do naszej drużyny wypożyczone z Strumyka Malawa. Również definitywnie z Gromu Handzlówka do naszego klubu dołącza wspomniany wcześniej grający trener Łukasz Gaweł. Dodatkowo treningi po blisko 3 letniej przerwie zdecydował się wznowić Kamil Grad. Jeśli chodzi o ubytki to definitywnie z nasza drużyna pożegnał się Tomasz Lech, który trafia do Strumyka Malawa, gdzie był wypożyczony przez ostatni sezon. Kadra jak już wspomnieliśmy liczy 21 zawodników, spośród których 7 zawodników to zawodnicy młodzieżowi, a 14 to wychowankowie naszego klubu. Średnia wieku naszej drużyny na tą rundę rozgrywkową wynosi 23,05.

Bartkiewicz Dominik W
Bartkiewicz Krzysztof W M
Dudzik Robert W
Gargała Bartłomiej W M
Gaweł Łukasz
Grad Kamil W
Kielar Dawid M
Kielar Kamil W
Koszela Jacek
Paluszak Daniel M
Plęs Szymon W M
Różański Karol W
Różański Paweł
Różański Radosław W
Różański Sebastiana W M
Szczepański Paweł W
Szczepański Rafał W
Techman Paweł W
Trojnar Mateusz M
Wiech Bogdan
Ziaja Konrad W

W-wychowanek
M-młodzieżowiec

Dodano:18.08.2017r.KOLEJNA ZMIANA W TERMINARZU JUNIORÓW 

Do naszej grupy dodano drużynę LKS Wola Dalsza, która 'wskoczy' w miejsce pauzy każdej z drużyn. Z naszą drużyną Wola Dalsza zmierzy się 30 września. Po tej zmianie terminarz wygląda następująco. W ostatniej kolumy godzina rozgrywania spotkania.

Juniorzy młodsi
I kolejka Start Borek Stary : CZARNI  26 VIII 15:00
II kolejka CZARNI : Pogórze Husów 2 IX 11:00
III kolejka Polonia Hyżne : CZARNI  9 IX 12:00
IV kolejka CZARNI : Astra Medynia Głogowska 16 IX 11:00
V kolejka Markovia Markowa : CZARNI 23 X 13:00
VI kolejka CZARNI : LKS Wola Dalsza 30 IX 11:00
VII kolejka Błękit Żołynia : CZARNI 7 X 13:00
VIII kolejka CZARNI : KS Stobierna 14 X 11:00
IX kolejka Głuchowianka Głuchów : CZARNI 21 X 13:00
X kolejka Strumyk Malawa : CZARNI 28 X 11:00
XI kolejka CZARNI : Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 XI 11:00

Dodano:15.08.2017r.
W niedzielę w ostatnim spotkaniu sparingowym przed rozpoczynającym się już 20 sierpnia sezonem ulegliśmy w Handzlówce drużynie Gromu 4:2. Nasi jako pierwsi zdobyli prowadzenie lecz w końcowym rozrachunku to goście okazali się zwycięzcy.

GROM HANDZLÓWKA 4:2 (2:1) CZARNI KRACZKOWA
bramki: D.Bartkiewicz (0:1)(4:2)

SKŁAD: P.Różański - K.Grad, B.Wiech, Ł.Gaweł, P.Kawaliło - M.Kot, 
B.Gargała, R.Szczepański, S.Różański, K.Szmuc - D.Bartkiewicz
oraz na zmiany M.Trojnar, D.Paluszak

Dodano:15.08.2017r.
Dziś rozegraliśmy 4 kontrolne spotkanie. W Woli Dalszej ulegliśmy miejscowym 4:2. Nasi jako pierwsi otworzyli wynik gdy już w 6 minucie po rzucie różnym piłkę w swoje bramce umieścił jeden z zawodników gospodarzy. Z minuty na minutę rosła jednak przewaga gospodarzy, którzy jeszcze przed przerwą zdobyli 4 bramki. Po zmianie stron gra była już bardziej wyrównana lecz ciągle w naszej grze było dużo nieśności. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył Dominik Bartkiewicz. W drugiej części gry na placu pojawił się debiutujący w naszej drużynie Mateusz Kot, z juniorów młodszych naszego klubu, rocznik 2002.

Urywki z tego spotkania można oglądać na naszym Instagramie (https://www.instagram.com/czarnikraczkowa)
 

LKS WOLA DALSZA 4:2 (4:1) CZARNI KRACZKOWA
bramki: samobójcza (0:1), D.Bartkiewicz (4:2)

SKŁAD: P.Różański - K.Różański, K.Bartkiewicz, K.Kielar, R.Dudzik- K.Ziaja, Ł.Gaweł, R.Szczepański, S.Różański, B.Gargała - D.Bartkiewicz oraz na zmiany P.Szczepański, R.Różański, K.Grad, M.Kot

Dodano:05.08.2017r.
Pracowity weekned czeka drużynę Łukasza Gawła. W dniu wczorajszym zespół zagrał spotkanie z Wólką Niedźwiedzka, a już w niedzielę zmierzy się w Woli Dalszej z drużyną trenera Grzegorza Olszanieckiego. Drużyna którą w poprzednich rozgrywakch prowadzil trener Marcin Dawidziak pożegnała się z grą w A klasie, przede wszystkim przez fatalną postawę na wiosnę. Niemniej jednak istnieją duże przesłanki iż drużyna spędzi na B klasowej banicji tylko jeden sezon. Zespół wzmocnił już grający trener Olszaniecki, który poprzednią rudnę spędził w klasie okręgowej w drużynie Grom Handzlówka, która również nie zachowała ligowego bytu w okręgówce. Zapraszamy na to spotkanie do Woli Dalszej na niedzielę na godzinę 11:00.

Dodano:05.08.2017r.
Pokonujemy dziś drużynę Klub Sportowy Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:1. Pierwsza, wyrównana część spotkania zakończyła się wynikiem 0:0. Trzeba tutaj podkreślić świetną obronę w jednej z sytuacji naszego bramkarza Pawła Różańskiego który instynktownie odbił strzał z bliskiej odległości napatnika Orła. Drugą część spotkania bardzo dobrze rozpoczęli CZARNI i już w 48 minucie na listę strzelców wpisał się Dominik Bartkiewicz. CZARNI mieli od początku drugiej części więcej z gry i przewagę potwierdzili kolejnym trafieniem Dominika Bartkiewicza i było 2:0. W końcówce po błędzie w obronie piłkę przejął zawodnik Orła i zdobył kontaktową bramkę, lecz to było wszystko na co było stać gości.

Urywki z tego spotkania można oglądać na naszym Instagramie (https://www.instagram.com/czarnikraczkowa)
 

CZARNI KRACZKOWA 2:1 (0:0) ORZEŁ WÓLKA NIEDŹWIEDZKA
bramki: D.Bartkiewicz (1:0)(2:0)

SKŁAD: P.Różański - K.Różański, K.Bartkiewicz, J.Koszela, K.Ziaja - B.Gargała, B.Wiech, Ł.Gaweł, R.Szczepański, S.Różański - D.Bartkiewicz oraz na zmiany P.Szczepański, R.Różański, K.Grad

Dodano:05.08.2017r.ROZGRYWKI O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁAŃCUT

Poznaliśmy uczestników finałowej imprezy o 
Pucharu Wójta Gminy Łańcut 2017. 

Fazę eliminacyjną przeszły Sawa Sonina, która pokonała naszą drużynę 3:1, Szarotka Rogóżno, która ograła 5:1 drużynę Gromu Handzlówka, a także Dąb Kosina, który pokonał Orła Wysoka, wiemy że mecz się odbył ale nie wiemy w jakim wynikiem się zakończył oraz Arka Albigowa, która rywalizowała z Głuchowianką Głuchów, lecz na temat tego pojedynku nie wiemy już kompletnie nic, łącznie z tym czy w ogóle się odbył. Niemniej jednak finałowa impreza w tym roku rozegra się w Wysokiej i Albigowej, początek imprezy o 13. Wówczas prawdopodobnie zostaną wylosowane pary półfinałowe z zakwalifikowanych drużyn, jeden półfinał rozegrany zostanie w Wysokiej, drugi w Albigowej, a następnie finał, który rozegrany zostanie na stadionie Arki.

WYNIKI ELIMINACJI  PUCHARU WÓJTA GMINY ŁAŃCUT
26.07
18:30
SAWA SONINA 3:1 CZARNI KRACZKOWA
02.08
19:00
DĄB KOSINA 5:2 ORZEŁ WYSOKA
02.08
19:00
SZAROTKA ROGÓŻNO 5:1 GROM HANDZLÓWKA
??.??
??.??
GŁUCHOWIANKA GŁUCHÓW : ARKA ALBIGOWA

Dodano:04.08.2017r.
Kolejne, trzecie już spotkanie sparingowe rozegrane zostanie już w piątek 4 sierpnia o godzinie 19:00 na stadionie w Kraczkowej. Po raz kolejny zmierzymy się z drużyną z którą w poprzednim sezonie rywalizowaliśmy na boisku. Tym razem będzie to Orzeł Wólka Niedźwiedzka, zespół który poprzedni sezon w klasie A zakończył na pozycji 7, z dorobkiem 39 punktów zdobytych za sprawą 12 zwycięstw, 3 remisów oraz notując 11 porażek. Zespół po zakończonym sezonie opuścił dotychczasowy szkoleniowiec Grzegorz Chwasta, który przeniósł się do zespołu Iskry Jawornik Polski, a w jego miejsce nowym grającym trenerem został Piotr Gaca, który poprzedni sezon spędził jak zawodnik w Sokole Kolbuszowa Dolna. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Dodano:03.08.2017r.
Przegrywamy 4:1 z Wisłokiem Czarna. Dobra pierwsza część spotkania po której nieznacznie przegrywaliśmy 2:1 po trafieniu Rafała Szczepańskiego oraz słabsza druga połowa w której nie byliśmy już tak dokładni w rozegraniu piłki i straciliśmy 2 głupie bramki nie wykorzystując żadnej z naszych sytuacji.

Urywki z tego spotkania można oglądać na naszym Instagramie (https://www.instagram.com/czarnikraczkowa)
 


WISŁOK CZARNA 4:1 (2:1) CZARNI KRACZKOWA
bramki: R.Szczepański (1:1)

SKŁAD: P.Różański - R.Dudzik, K.Bartkiewicz, K.Kielar, P.Techman - B.Gargała, S.Różański, Ł.Gaweł, R.Szczepański, K.Ziaja - D.Bartkiewicz oraz na zmiany K.Różański, P.Szczepański, R.Różański, B.Wiech, K.Grad

Dodano:30.07.2017r.SPOTKANIA CZARNYCH W KRACZKOWEJ
Poznaliśmy godziny rozgrywania spotkań przez nasze drużyny w nadchodzącej rundzie. Zarówno zespół seniorów jak i juniorów swoje spotkania rozgrywał będzie o godzinie 11,
seniorzy w niedziele, a juniorzy w soboty.

Pierwsze spotkanie seniorów po przerwie w Kraczkowej odbędzie się więc 20 sierpnia o godzinie 11:00 seniorzy zmierzą się z Jaworem Krzemienica. Juniorzy natomiast w Kraczkowej zagrają po raz pierwszy 2 września z Pogórzem Husów.

odano:29.07.2017r.
W ostatnią niedzielę lipca czeka nas drugie towarzyskie spotkanie drużyny trenera Łukasza Gawła. Wyjazdowe spotkanie w Czarnej odbędzie się o godzinie 11. Najbliższy przeciwnik w poprzednim sezonie pewnie utrzymał swoją pozycje w A klasie. Drużyna przejęta w przerwie zimowej przez trenera Tomasza Kaczyńskiego uplasowała się w tabeli na 6 pozycji ze stratą 9 oczek do drugiej premiowanej awansem klasę wyżej pozycji. Uwzględniając natomiast tylko wyniki z trenerem Kaczyńskim za sterami, a więc wyniki uzyskane wiosną drużyna Wisłoka zajęła 4 pozycję, notując jedynie 3 porażki. Zapowiada się więc kolejne starcie naszej drużyny z silną ekipą na które zapraszamy kibiców do Czarnej. 

Dodano:29.07.2017r.Plik:POL gmina Łańcut COA.svgSpotkanie w Soninie w ramach eliminacji Pucharu Wójta Gminy Łańcut 2017 zakończyło się wygraną gospodarzy 3:1. Bramkę dla CZARNYCH zdobył Dominik Bartkiewicz. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra w niedzielę z drużyną Wisłok Czarna. Najbliższy trening natomiast w piątek o 18 na stadionie.

SAWA SONINA 3:1 (2:0) CZARNI KRACZKOWA
bramki: D.Bartkiewicz (3:1)

SKŁAD: P.Różański - P.Techman, K.Bartkiewicz, J.Koszela, R.Dudzik - B.Gargała, K.Kielar, Ł.Gaweł, R.Szczepański, K.Ziaja - D.Bartkiewicz oraz na zmiany K.Różański, K.Grad, P.Szczepański, S.Różański, B.Wiech

Dodano:29.07.2017r.
Spotkanie eliminacyjne Pucharu Wójta Gminy Łańcut 2017 pomiędzy Czarni Kraczkowa a Sawa Sonina, w środę 26 lipca o 18:30 w Soninie. Rywalem CZARNYCH będzie zespół występujący na co dzień w klasie okręgowej. W ubiegłym sezonie uplasował się w tabeli na 3 pozycji gromadząc 60 punktów, na które złożyło się 18 zwyciestw, 6 remisów i 8 porażek. Trenerem drużyny jest Maciej Grad.

Dodano:25.07.2017r.NOWA DRUZYNA, ZMIANA W TERMINARZU

W związku z dodaniem do naszej grupy nowo powstałej drużyny HALO Hyżne, zmianie uległ terminarz gier. Będzie to druga drużyna w lidze z Hyżnego, a powstała na bazie Hyżneńskiej Amatorskiej Ligi Orlika (HALO). Inauguracja pozostaje bez zmian, tzn CZARNI zmierzą się w Kraczkowej z Jaworem Krzemienica 20 sierpnia. Rozgrywki ulegną za to wydłużeniu do 12 listopada. Spotkanie z nowo utworzoną drużyną z Hyżnego zaplanowano na 1 października w Kraczkowej. Każdą z drużyn czeka dodatkowo mecz pauzy, z uwagi na liczbę 13. Nasza drużyna będzie pauzować w ostatniej 13 kolejce, więc rozgrywki zakończy tydzień wcześniej niż pozostałe drużyny a więc 5 listopada w Kraczkowej meczem derbowym z Arką Albigowa. Poniżej przedstawiamy terminarz w zmienionej już wersji.

Seniorzy
I kolejka CZARNI : Jawor Krzemienica 20 VIII
II kolejka LKS Tarnawka : CZARNI  27 VIII
III kolejka CZARNI : Rzemieślnik Strażów 3 IX
IV kolejka Szik Wola Rafałowska : CZARNI  10 IX
V kolejka CZARNI : Markovia Markowa 17 IX
VI kolejka Głuchowianka Głuchów : CZARNI 24 IX
VII kolejka CZARNI : HALO Hyżne 1 X
VIII kolejka CZARNI : Orzeł Wysoka 8 X
IX kolejka Orzeł Harta : CZARNI 15 X
X kolejka CZARNI : Polonia Hyżne 22 X
XI kolejka Pogórze Husów : CZARNI 29 X
XII kolejka CZARNI : Arka Albigowa 5 XI
XIII kolejka pauza 12 XI

Dodano:25.07.2017r.
W pierwszy spotkaniu kontrolnym odnotowujemy remis 3:3 z drużyną z Woli Rafałowskiej. Przez pierwsze 30 minut zdecydowanie dominujemy na boisku i zdobywamy dwie bramki, których autorami byli Dominik Bartkiewicz i Łukasz Gaweł. Po stracie bramki nasza gra nie wyglądała już tak dobrze. W drugiej części spotkania rywale zdobyli 2 bramki i wyszli na prowadzenie 2:3. Nasi jednak na 15 min przed końcem wyrównali, ponownie na listę strzelców wpisał się Dominik Bartkiewicz. W końcówce mogliśmy przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę ale zabrakło precyzji i odrobiny szczęścia.

CZARNI KRACZKOWA 3:3 (2:1) SZIK WOLA RAFAŁOWSKA
bramki: 2xD.Bartkiewicz (1:0), (3:3), Ł.Gaweł (2:0)

SKŁAD: P.Różański - R.Dudzik, K.Bartkiewicz, J.Koszela, K.Różański - B.Gargała, S.Różański, Ł.Gaweł, R.Szczepański, K.Ziaja - D.Bartkiewicz oraz na zmiany P.Techman, P.Szczepański, R.Różański, B.Wiech

Dodano:20.07.2017r. ZMIANA W TERMINARZU JUNIORÓW MŁODSZYCH

Wczoraj opublikowaliśmy terminarz rozgrywek juniorów młodszych, jednak w dniu dzisiejszym doszło w nim do zmiany. Do naszej grupy została dodana drużyna KS Stobierna, dzięki czemu liga będzie liczyć więcej bo 11 zespołów. Dzięki temu będzie też do rozegrania jeden mecz więcej oraz w jednej kolejce czeka nas pauza w rozgrywkach, a dokładnie pauza ta przypadnie na 30 września. Dodanie tej drużyny spowodowało także iż juniorzy rozgrywki rozpoczną wcześnie bo 26 sierpnia. Na inaugurację zmierzą się z Start Borek Stary. Zakończenie przypadnie natomiast 4 listopada. Pełny terminarz gier naszej drużyny poniżej.

Juniorzy młodsi
I kolejka Start Borek Stary : CZARNI  26 VIII
II kolejka CZARNI : Pogórze Husów 2 IX
III kolejka Polonia Hyżne : CZARNI  9 IX
IV kolejka CZARNI : Astra Medynia Głogowska 16 IX
V kolejka Markovia Markowa : CZARNI 23 X
VI kolejka pauza 30 IX
VII kolejka Błękit Żołynia : CZARNI 7 X
VIII kolejka CZARNI : KS Stobierna 14 X
IX kolejka Głuchowianka Głuchów : CZARNI 21 X
X kolejka Strumyk Malawa : CZARNI 28 X
XI kolejka CZARNI : Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 XI

Dodano:20.07.2017r.Dodano:19.07.2017r.ZNAMY TERMINARZ JUNIORÓW MŁODSZYCH

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Rzeszowie podała wstępny harmonogram gier dla drużyn młodzieżowychna sezon 2017/2018.  Inauguracja w naszej grupie przewidziana jest dopiero na 2 września, kiedy to naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z Start Borek Stary. Juniorzy 4 spotkania rozegrają w roli gospodarzy, a 5 krotnie zmierzą się na boisku rywali. W lidze w porównaniu do zeszłego sezonu zaszły spore zmiany, tylko 4 drużyny pozostały w tej grupie. Zakończenie przewidziano na 28 października.

Juniorzy młodsi
I kolejka Start Borek Stary : CZARNI  2 IX
II kolejka CZARNI : Pogórze Husów 9 IX
III kolejka Polonia Hyżne : CZARNI 16 IX
IV kolejka CZARNI : Astra Medynia Głogowska 23 IX
V kolejka Błękit Żołynia : CZARNI 30 IX
VI kolejka CZARNI : Markovia Markowa 7 X
VII kolejka Głuchowianka Głuchów : CZARNI 14 X
VIII kolejka Strumyk Malawa : CZARNI 21 X
IX kolejka CZARNI : Orzeł Wólka Niedźwiedzka 28 X

Dodano:19.07.2017r.
W czwartek zagramy pierwsze spotkanie kontrolne przed nowym sezonem, będzie to zarazem debiutanckie spotkanie za sterami naszej drużyny dla trenera Łukasza Gawła. Przeciwnikiem Kraczkowian będzie zespół Szik Wola Rafałowska. Drużyna ta od początku swojego istnienia a więc od roku 2005 swoje spotkania rozgrywa w B klasie grupie III Łańcuckiej. Drużyna trenera Piotra Dyrdy w poprzednim sezonie uplasowała się na 11 pozycji, wyprzedzając w tabeli jedynie Polonię Hyżne. Zespół zdobył 16 punktów na które złożyły się 3 zwycięstwa, 7 remisów i 12 porażek. Jest to drużyna nieprzewidywalna, gdyż potrafiła urwać punkty pierwszej drużynie zeszłego sezonu Pogórzu Bachórz, czy mocnemu Jaworowi Krzemienica. Spotkanie z Wolą Rafałowską rozpoczniemy o godzinie 19, serdecznie zapraszamy.

Dodano:19.07.2017r.WSTĘPNY PLAN GIER KONTROLNYCH

Prezentujemy wstępny plan spotkań towarzyskich przed sezonem 2017/2018. Dokładne daty sparingów oraz przeciwników mogą jeszcze ulec niewielkiej zmianie.

20.07 CZARNI : SZIK WOLA RAFAŁOWSKA
30.07 CZARNI : WISŁOK CZARNA
06.08 CZARNI : ORZEŁ WÓLKA NIEDŹWIEDZKA
12.08 CZARNI : GROM HANDZLÓWKA

Dodano:18.07.2017r.ROZGRYWKI O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁAŃCUT

W turnieju wystąpią drużyny z Albigowej, Głuchowa, Handzlówki, Kosiny, Kraczkowej, Rogóżna, Soniny i Wysokiej. Pierwsza rudna to faza eliminacyjna, w której w/w drużyny zostały podzielone na 4 pary.
  W eliminacjach CZARNI zmierzą się z Sawą Sonina. Spotkanie zostanie rozegrane w Soninie w środę 26 lipa o 18:30.

PARY ELIMINACYJNE PUCHARU WÓJTA GMINY ŁAŃCUT
26.07
18:30
CZARNI KRACZKOWA SAWA SONINA
??.??
??.??
ORZEŁ WYSOKA DĄB KOSINA
??.??
??.??
?? ?? ?
? ?? ??
??.??
??.??
?? ?? ? ? ?? ??

Dodano:18.07.2017r.ŁUKASZ GAWEŁ NOWYM TRENEREM CZARNYCH

Decyzją zarządu klubu w nadchodzącym sezonie drużynę CZARNYCH poprowadzi Łukasz Gaweł. Nowy trener naszej drużyny to bardzo młoda osoba ale już o sporym doświadczeniu. 

Poprzednie dwa sezony występował jako zawodnik w drużynie Gromu Handzlówka a w sezonie 2014/2015 reprezentował barwy Wisłoka Czarna. Ponadto nowy szkoleniowiec naszego klubu reprezentuje w okresie zimowym halową drużynę SPAR Łańcut która występuje w II lidze futsalu. 

Pracował także jako szkoleniowiec w drużynie LKS Lechia Pantalowice, a od stycznia bieżącego roku jest trenerem juniorów naszego klubu. Trener Łukasz Gaweł będzie łączył pracę szkoleniowca z występami na boisku w naszej drużynie. 

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia w pracy z naszą drużyną oraz jak najwięcej sukcesów i zwycięstw odniesionych w Kraczkowej.

Najbliższe zajęcia trener Gaweł poprowadzi już jutro tj. we wtorek 18 lipca o godzinie 18. Wkrótce zaprezentujemy także plan gier kontrolnych przed rozpoczęciem rozgrywek sezonu 2017/2018.

Fot. SPAR Łańcut Futsal Team

Dodano:17.07.2017r.TRENERZE DZIEKUJEMY

Marek Sawicki nie jest już trenerem drużyny seniorów Czarnych Kraczkowa. Po dwuletniej współpracy w czasie której trener Sawicki z naszym zespołem m.in. wygrał rozgrywki Pucharu Wójta Gminy Łańcut czy wywalczył awans do klasy A, gdzie niestety nie udało się Kraczkowianom utrzymać, zarząd klubu zdecydował o zakończeniu współpracy. W imieniu zarządu naszego klubu na czele z prezesem klubu dziękujemy za te dwa lata wspólnej pracy, za wspólne zwycięstwo i porażki. Życzymy trenerowi powiedzenia w nowym zespole i zapewniamy, że zawsze będzie miło widziany na meczach w Kraczkowej. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy niebawem.

Dodano:16.07.2017r.PIERWSZY TRENING PRZED NOWYM SEZONEM

W środę pierwszy trening przed nowym rundą.
Serdecznie zapraszamy każdego kto chce spróbować
swoich sił w naszej drużynie.

Środa 12.07

Godzina 18:00

Zapraszamy

Dodano:11.07.2017r.ZNAMY TERMINARZ, ZACZYNAMY Z KRZEMIENICA

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Rzeszowie podała wstępny harmonogram gier rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2017/2018.  Inauguracja w naszej grupie przewidziana jest na 20 sierpnia, kiedy to naszą drużyne czeka domowy pojedynek z sąsiednia drużyną Jaworu Krzemienica. W II,III,IV kolejce czekaja nas spotkania z drużynami z Gminy Markowa, kolejno z Husowem, Tarnawką i Markową. Zakończenie rozgrywek zaplanowano na 29 października, a wówczas odbędzie sie derbowe spotkanie z Arką w Albigowej.

Seniorzy
I kolejka CZARNI : Jawor Krzemienica 20 VIII
II kolejka Pogórze Husów : CZARNI  27 VIII
III kolejka CZARNI : LKS Tarnawka 3 IX
IV kolejka Markovia Markowa : CZARNI 10 IX
V kolejka CZARNI : Głuchowianka Głuchów 17 IX
VI kolejka Polonia Hyżne : CZARNI 24 IX
VII kolejka CZARNI : Rzemieślnik Strażów 1 X
VIII kolejka  CZARNI : Szik Wola Rafałowska 8 X
IX kolejka Orzeł Harta : CZARNI 15 X
X kolejka CZARNI : Orzeł Wysoka 22 X
XI kolejka Arka Albigowa : CZARNI 29 X

Dodano:05.07.2017r.RYWALE CZARNYCH W SEZONIE 2017/2018

Prezentujemy wstępne zestawienie drużyn, z którymi zmierzymy się w sezonie 2017/2018 na boiskach B klasy III - Łańcut.

Rzemieślnik Strażów  (spadek) 13 miejsce w klasie A II
Czarni Kraczkowa (spadek) 14 miejsce w klasie A II
Orzeł Wysoka 3 miejsce w klasie B III
Arka Albigowa 4 miejsce w klasie B III
Jawor Krzemienica 5 miejsce w klasie B III
Głuchowianka Głuchów 6 miejsce w klasie B III
Markovia Markowa 7 miejsce w klasie B III
LKS Tarnawka 8 miejsce w klasie B III
OrzeŁ Harta 9 miejsce w klasie B III
Pogórze Husów 10 miejsce w klasie B III
Szik Wola Rafałowska 11 miejsce w klasie B III
Polonia Hyżne 12 miejsce w klasie B III

Dodano:05.07.2017r.INFORMACJE Z SEZONU 2016/2017INFORMACJE Z SEZONU 2015/2016INFORMACJE Z SEZONU 2014/2015INFORMACJE Z SEZONU 2013/2014


        Wszelkie prawa zastrzeżone © LKS CZARNI KRACZKOWA 2008-2016    
                                                        Copyright by www.d4u.glt.pl